החוויה המאורגנת

לא אוהבים טיולים עצמאיים? בדיוק עבורכם אנחנו מציעים טיולים מאורגנים ברחבי איסלנד עם מדריכים פרטיים או מדריכים בקבוצות, הדרכת צילום נופים, אורות צפון וחיות איסלנדיות, טיולי סופר ג׳יפים למרכז ההררי, טיולים מאורגנים ללגונת הקרחונים, להר הגעש ועוד! כנסו לאוטובוס, לג׳יפ או למעבורת והתרווחו במקומותיכם: אתם יוצאים למסע איסלנדי מופלא!

01

02

03

מעדיפים טיולים מאורגנים ולא עצמאיים? הגעתם לעמוד הנכון! כאן תוכלו לקבל הצעת מחיר לטיול מאורגן, מסודר, שבו תוכלו להניח את הראש ולתת למישהו אחר לנהוג, להדריך, ולטפל בכל הפרטים של המסע שלכם באיסלנד. 

ישנם 3 סוגים של טיולים מאורגנים לאיסלנד, האחד הוא טיול מאורגן לאיסלנד עם חברות ישראליות בטיולים מאורגנים לחו״ל (רצוי ספציפית לאיסלנד). היתרון שלו הוא שמלווים אתכם מדריכים ישראלים, בדרך כלל כבר משדה התעופה בישראל, שיש להם נסיון והיכרות עם האי והכל נעשה בעברית ומנטרל לגמרי את מחסום השפה למי שמתקשה באנגלית.

טיול אורות צפון באיסלנד

הסוג השני הוא טיול מאורגן לאיסלנד עם חברות איסלנדיות, היתרון הוא ההיכרות של החברות האיסלנדיות עם השטח, המחיר הזול יותר וההיכרות שלהם עם המקומיים, והחיסרון הוא מחסום השפה למי שמתקשה באנגלית. 

פאפין

הסוג השלישי הוא טיולים מאורגנים באופן חלקי, כלומר אתם מגיעים באופן עצמאי לשדה התעופה באיסלנד, ומשם (או מעיר הבירה ריקיאוויק) אתם יכולים לקחת טיולים מאורגנים קצרים – של יום, יומיים, חמישה או שבוע, ובשאר הזמן שלכם לעשות כרצונכם. השילוב הזה מאפשר לכם גמישות מסוימת עם הזמן שלכם ובנוסף גם אפשרות לעשות את הטיולים הקלאסיים באיסלנד מבלי לשבור את הראש בהכנות.

מה תקבלו?

order-history

חבילת טיול בקבוצות מאורגנות הכוללת: הסעה, לינה, פעילויות, ארוחות והדרכה.

טיולי צילום אורות צפון, פאפינים, הר הגעש - והכל עם מדריכת צילום ישראלית.

סיורים ברייקיאוויק עם מדריך ישראלי, ד״ר להיסטוריה הנורדית.

iceberg

טיולים או סיורים מאורגנים (באופן פרטי או יחד עם קבוצה) עם מדריכים מקומיים דוברי אנגלית, להר הגעש, למעגל הזהב, ללגונת הקרחונים, למערות קרח ומערות לבה ועוד.

טיול מאורגן לאיסלנד - שאלות ותשובות

איסלנד יכולה להפתיע לפעמים, אם זה בתוואי הדרך, במזג האוויר, או באזורים שנחסמים ברגע האחרון בגלל הצפות. לכן, כשאתם במסגרת טיול מאורגן לאיסלנד – אתם יודעים שיש מי שידאג לכם לחלופות. אם הר הגעש פתאום לא מתפרץ וצריך למצוא טיול אחר, או שנתקעתם עם האוטובוס באמצע הדרך, אם יש הצפה בלתי צפויה באזור הקרחון שתכננתם ללכת עליו או שחסמו את כביש F בדרך לטרק שחיכיתם לו במיוחד. כשאתם במסגרת טיול מאורגן לאיסלנד – כל הבעיות הללו יקבלו פתרונות, לעומת זאת אם אתם מטיילים עצמאיים באיסלנד, תצטרכו למצוא את הפתרונות בעצמכם, אלא אם כן רכשתם את חבילת השירות האישית שלנו ואז נהיה זמינים עבורכם לפתרונות מיידיים. יתרון נוסף בטיול מאורגן לאיסלנד הוא העובדה שהמדריכים שלכם הם בדרך כלל בעלי ניסיון רב. ישנם מספר מדריכים ישראלים שמכירים את איסלנד היטב, ביקרו בה מספר רב של פעמים ואפשר ללמוד מהם רבות על המקום. המדריכים הללו יכולים לספר לכם הרבה מאד על המקומות שתבקרו בהם ולהעשיר את החוויה שלכם, והניסיון שלהם ושל חברות הטיולים יכול ברוב המקרים לספק חוויה בטוחה, נעימה ונוחה של טיול מאורגן לאיסלנד עם האטרקציות והפעילויות המרכזיות ששווה לעשות באי.
עם זאת, בטיול מאורגן לאיסלנד, לא הכל ורוד כשאתם בקבוצה. ייתכן שתאלצו לבלות עם אנשים שאתם לא מחבבים, יכול להיות שהזמנים שלכם לא תואמים, הם אוהבים לשתות עד השעות הקטנות ואתם מעדיפים לנוח. וכן, כנראה שיעכבו את האוטובוס כשאנשים יצאו לשופינג ולא חזרו, ואתם הגעתם בזמן ונאלצים להמתין באוטובוס. טיול מאורגן לאיסלנד עשוי להיות טיול שטחי מדי, כשעוברים מנקודה אחת לשניה, מבלי להכיר ולהעמיק, לשהות ולהתפעל, לטייל ולבלות באזורים מסוימים שאהבתם במיוחד. השליטה בטיול איננה בידיים שלכם וזה עשוי לפגוע בהנאה שלכם. חיסרון נוסף של טיול מאורגן לאיסלנד הוא שאתם עשויים להיתקע עם מסלול טיול שאתם לא אוהבים, ייתכן שתרצו ללכת למוזיאון הלאומי של איסלנד, או לבקר שוב פעם בלגונת הקרחונים בזמן שלפי לו״ז הטיול אתם צריכים לבקר במקומות אחרים. סוגיה נוספת היא סוגיית האוכל והלינה, רוב הסיכויים שבמסגרת טיול מאורגן לאיסלנד לא תוכלו לבחור את מקומות הלינה הרצויים באי, לא תוכלו ללכת למסעדות המוצלחות ושוב- תיתקלו בסוגיה של מינימום גמישות במסגרת הטיול. עוד נקודה חשובה היא שלעתים החברות שמוציאות טיולים מאורגנים, דוחסות הרבה מאד אטרקציות ויעדים בכדי שתספיקו הרבה, מה שעשוי לגרום לכם להיות במירוץ נגד הזמן מבלי ליהנות מהדרך. במסגרת טיול מאורגן לאיסלנד, הסיכויים שלכם לפגוש מקומיים הם אפסיים, מכיוון שתסתכלו עליהם מבעד לחלון האוטובוס או תמהרו לעבור אותם כדי לעקוב אחר המדריך. הטיסות לאיסלנד כרוכות בעצירה במדינת ביניים, בדרך כלל גרמניה, הולנדֿ, צרפת, שוויץ, ספרד, דנמרק, פינלנד, איטליה ואנגליה. עכשיו בתקופת הקורונה, הטיסות מישראל לאיסלנד שממשיכות לצאת באופן קבוע הן טיסת לופטהנזה שעוצרת במינכן או פרנקפורט ומשם טיסת לופטהנזה נוספת לאיסלנד. טיסה אחרת היא טיסת British airways מישראל ללונדון ומשם לריקיאוויק. טיסה לאיסלנד שנחשבת טובה גם מבחינת חברות התעופה וגם מבחינת זמן ההמתנה (שעתיים בלבד) היא טיסת אל על ללונדון ומשם טיסה חברת איסלנדאייר לריקיאוויק. אנחנו ממליצים לחפש טיסות לאיסלנד ב-Google Flights וב-Sky scanner.

מתחת לכל אחד מהטיולים המאורגנים באיסלנד שמופיע באתר שלנו, תוכלו למצוא קטגוריה שבה מופיעים תנאי הביטול, רוב החברות גובות את התשלום במעמד ההזמנה, כולן מחזירות את התשלום במלואו במידה ועמדתם בתנאי הביטול. בדרך כלל תנאי הביטול מאפשרים לבטל מספר ימים לפני הטיול. 

בדרך כלל בין 10-20 אנשים, תלוי האם מדובר במיניבוס או בסופר ג׳יפ, הרכב הקבוצה הוא אנשים מכל העולם, המדריכים הם איסלנדיים ברובם. 

ברוך שובך!