טיול יומיים: החוף הדרומי, הליכת קרחונים ושייט בלגונת הקרחונים

הצטרפו לטיול בלתי נשכח בן יומיים אל החוף הדרומי של איסלנד. תחוו את המפלים העוצמתיים, טיילו על גבי קרחון והתרשמו מלגונת הקרחונים ומחוף היהלומים.
  • חשוב לדעת
  • order-history מה כלול?
  • מדיניות ביטול

הצטרפו לטיול בלתי נשכח בן יומיים לאורך החוף הדרומי של איסלנד, אל לגונת הקרחונים עוצרת הנשימה, Jökulsárlón, בה כלבי ים שוחים בין קרחונים והלבן של הקרח מתערבב עם הכחול של השמים. עיניכם יפגשו עם מפלים רבי עוצמה, חופי חול געשי והקרחון הגדול ביותר באירופה, Vatnajökull.

התחנה הראשונה היא מפל Seljalandsfoss שם תוכלו ללכת במסלול מעגלי מאחורי זרימת המים המתהפכת ולחוש את תנודות המים העוצמתיות.  ממש לידו נמצא מפל המים Gljúfrabúi אשר נחבא בנקיק חבוי. לאחר מכן התכוננו לפגוש את פנינת החוף הדרומי, מפל Skógafoss. המפל המלכותי צונח במורד 60 מטרים מצוק לתוך נהר קטן, מייצר ענן של ערפל ורסס שקשתות בענן אוהבות להופיע בו ביום שמשי.

לאחר מכן תגיעו לחוף החול השחור של Reynisfjara שבו תראו גלים עצומים הפוגעים בעמודי הבזלת הייחודיים בצוקים שמעל. מרחוק  תראו עמודי סלע במים ואת הצוקים של Dýrhólaey. אזור זה בדרום הוא גם גן עדן לאוהבי ציפורים, שכן פאפינים ועוד עשרות מינים ייחודיים אחרים מקננים על גבי הצוקים הללו בקיץ מיוני עד אוגוסט.

יוצאים ליום מס' 2, לגונת קרחון Jökulsárlón, אגם קרחוני בעומק 300 מטר הניזון מ-Breiðamerkurjökull, לשון קרחון של הקרחון הגדול באירופה. הלגונה מוזנת בקרחונים עצומים בכל ימות השנה, הלגונה מלאה בדרך כלל בקרח שצף דרומה. תהיה לכם את ההזדמנות לשוט בסירה בין הרי הקרח בתקופת הקיץ ולראות מקרוב את הקרח. ואם שייט זה לא הקטע שלכם, אז תוכלו לצעוד לצד לגונת הקרחונים ולהנות מהנופים המרהיבים והשקט של הטבע האיסלנדי.

לאחר מכן תקפצו אל חוף היהלומים בצד השני של הכביש, שם צפים הקרחונים מהלגונה אל האוקיינוס ​​האטלנטי ונזרקים במהירות חזרה לחוף על ידי הגאות והרוחות. חוף החול השחור הזה מלא בסלעי קרח בכל הצורות והגדלים, נוצצים כמו יהלומים באור היום. הקרח עצמו מגיע בכל גווני הלבן והכחול ויוצר ניגודים יפים, תכינו את חשבון האינסטגרם שלכם!

תקנחו בטיול קרחונים כדי להשלים את ההרפתקה, תטיילו בלשון קרחון מאחד הקרחונים הגדולים באיסלנד. לאחר שתפגשו את מדריכי הקרחונים  ותחגרו את ציוד הבטיחות, כולל קסדות, רתמות, דוקרני קרחונים וגרזני קרח, תטיילו על הקרח במשך שעה וחצי. חוויה מרהיבה והזדמנות ללמוד עוד על תופעת הטבע עוצרת הנשימה והנדירה הזו.

למה אתה מחכים? בואו והצטרפו ותחוו את את דרום איסלנד, כולל טיולי קרחונים! זוהי החוויה האיסלנדית האולטימטיבית עם  מדריך מנוסה. 

לא כלול:

ארוחות צהריים וערב.

  • מדריך דובר אנגלית מקצועי ומהנה
  • טיול קרחונים עם מדריך מוסמך וציוד לקרחונים (גילאי 8+)
  • Wi-Fi ומוזיקה איסלנדית באוטובוס.
  • לינה במלון 4 כוכבים כולל ארוחת בוקר.
  • שייט בסירה אמפיבית בלגונת הקרחונים

יום 1: Seljalandsfoss
ביקור ברמה הדרומית, במפלי Skógafoss ו-Seljalandsfoss, ובמפלי Gljúfrabúi הפחות מוכרים החבויים בחלקם מאחורי צוק עצום שנוכחותו הדומיננטית מעניקה אווירה מרשימה לנוף. תחנה ראשונה: Seljalandsfoss. הביאו מעיל גשם ותוכלו לעשות את הטיול הקצר מאחורי המפלים. הסצנה מאחורי הנפילה והאדמה הרועדת מעוצמת המים הנופלים הופכת לשובר קופות צילום אוטומטי!

יום 1: Skógafoss
מזרחה יותר לאורך החוף נמצא מפל Skógafoss. Skógafoss הוא מראה ציורי להפליא: נחבא בנקיק קטן, נהר Skógá נופל במורד צוק בגובה 60 מטר לפני שהוא ממשיך במורד הגדות לכיוון האוקיינוס ​​האטלנטי. לצד הערוץ, גרם מדרגות יכול לקחת אתכם אל המדף שמעל המפל לתצפיות מדהימות. אם השמיים בהירים אולי תראו את וסטמנאייר באופק.

יום 1: טיול קרחון בסקפטאפל
טיול בקרחון היוצא מהקרחון הגדול באירופה, Vatnajökull. חוויה מרהיבה והזדמנות ללמוד עוד על תופעת הטבע עוצרת הנשימה הזו. אזור סקפטאפל שימש כמקום צילום לתוכניות טלוויזיה וסרטים מפורסמים רבים, כמו באטמן מתחיל, משחקי הכס.

יום 2: לגונת הקרחונים - יוקולסארלון
התחנה הראשונה ביום השני היא לגונת הקרחונים, Jökulsárlón. יוקולסארלון היא לגונת מי קרחון בעומק 200 מטר הניזונה מ- Breiðamerkurjökull, קרחון מוצא של הקרחון הגדול ביותר באירופה ואטנאיוקול. קרחונים עצומים נופלים גם מ-Breiðamerkurjökull כל השנה ולכן הלגונה מתמלאת בדרך כלל בגושי קרח שצפים דרומה לכיוון האוקיינוס ​​האטלנטי.

יום 2: חוף היהלומים
בצד השני של הכביש, הקרחונים מלגונת קרחון יוקולסארלון צפים אל האוקיינוס ​​האטלנטי, שם הם נזרקים במהירות חזרה לחוף על ידי הגאות והרוחות. חוף החול השחור הזה מלא בגושי קרח קטנים יותר בכל הצורות והגדלים, נוצצים כמו יהלומים באור היום. הקרח עצמו מגיע בכל גווני הלבן והכחול ויוצר ניגודים יפים.

יום 2: חוף החול השחור - Reynisfjara
בהמשך נמצא החוף השחור של Reynisfjara, החוף איקוני בזכות עמודי הבזלת המשושים המעוצבים בצורה מושלמת ובסלעים שחורים חלקים. שם, האוקיינוס ​​האטלנטי מתרסק על היבשה בגלים גדולים ועוצמתיים, על החוף מתנשאות תצורות הסלע הגדולות של Reynisdrangar, ענקים סבלניים של פעם, שומרי החוף.

  • דמי ביטול בסך 100% אם ההזמנה תבוטל יומיים או פחות לפני האירוע.

ברוך שובך!