טיול לשמורת ההרים הצבעוניים

טיול יום מרהיב מרייקיאוויק להרי הריוליט הגעשיים של לנדמנלאוגר שכוסו בשכבות צבעוניות של מינרלים והפכו את האזור לאחד מהיפים ביותר לביקור באיסלנד

המרכז ההררי הוא אחד מפניני הטבע הייחודיות ביותר של איסלנד ולכן הוא ביקור חובה עבור כל מי שבאמת מעריך את יופיו של הטבע הגולמי. לנדמנלאוגר הוא אזור נדיר ומיוחד, הן מבחינה גיאולוגית והן מבחינה אסתטית. המראות הדרמטיים ביותר שוכנים ליד שדה הלבה השחור של Laugahraun בו תבקרו. שמורת ההרים הצבעוניים לנדמנלאוגר מורכבת מהרים שנצבעו מהמינראל ריוליט, סוג סלע שיוצר ספקטרום צבעיים אדיר. גוונים של אדום, ורוד, ירוק, כחול וצהוב זהוב, כל אלו יוצרים ציור מהפנט על כל תוואי השטח ההררי.

אחרי שיאספו אתכם מרייקיאוויק, תצאו לטיול של 4 שעות דרך שדות לבה רחבי ידיים של Laugahraun, תבקרו בקניון Vondugil וההר המרשים של Brennisteinsalda. הר ריוליט מרהיב ויפהפה, שהוא אחד מנקודות הציון של לנדמנלאוגר. תראו הרי ריוליט יפים בכל מקום שתסתכל. לנדמנלאוגר היא חגיגה כזו לעיניים. רגע לפני שמגיעים להר Brennisteinsalda חולפים על פני בריכת בוץ גדולה על הגבעה, עם ריח של גופרית שממלא את האוויר. בדרך חזרה תעברו דרך קניון Grænagil, שמגולף בצורה ייחודית כתוצאה מפעילות גיאודינמית של הרים, הרי געש ונהרות קרחונים. זהו סיור נופי קל עד בינוני בנופים מדהימים והרים צבעוניים שלא תרצו לפספס! לאחר מכן תוכלו ליהנות מטבילה מרגיעה בבריכה החמה הטבעית, בה זורמים מים חמים וקרים מתחת ל-Laugahraun. 

האזור נחשב לשמורה מוגנת מאז 1979, ויש שם הייקים וטרקים מהיפים ביותר באיסלנד. בדרך כלל הוא נפתח אחרי הפשרת השלגים בכבישים - באמצע חודש יוני - והוא נשאר פתוח עד לתחילת או אמצע חודש ספטמבר. 

מה צריך להביא?
בגדים חמים
ציוד נגד מים
נעלי טיולים
בגד ים ומגבת
ארוחת צהריים וחטיפים

  • הדרכה באנגלית
  • איסוף והחזרה לנקודות מפגש ברייקיאוויק (האיסוף מהתחנות השונות אורך כ30 דקות)
  • טיול רגלי
  • מעיין חם בטבע
  • דמי ביטול בסך 100% אם ההזמנה תבוטל יום אחד או פחות לפני הטיול. 

ברוך שובך!