מרחצאות Myvatn

מרחצאות הטבע בעיירה הצפונית Myvatn יושבים על מקור אנרגיה גיאותרמית המציע חוויה טבעית של רחצה במינרלים בצבע תכלת

מקום בו האנרגיה הגולמית של כדור הארץ ניכרת ובענק! מרחצאות מיוואטן הם יותר מסתם ספא תרמי, הם עדות לפלאים הגיאולוגיים של איסלנד. בעודנו רוחצים במים החמים והעשירים במינרלים, יכולנו לראות את השמש שוקעת מעל שדות הלבה, צובעת את השמיים בגוונים של כתום וורוד.

מרחצאות Myvatn הם תוספת חדשה יחסית לנוף האיסלנדי, לאחר שנפתחו לציבור בשנת 2004. עם זאת, ההיסטוריה של הרחצה במים הגיאותרמיים הללו חוזרת לאחור מאות שנים. האוכלוסייה המקומית יודעת מזה זמן רב על סגולות הריפוי של המים העשירים במינרלים כמו גופרית. על פי ההערכה, המים מועילים לבעיות עור ובעיות נשימה.

המרחצאות הקסומים של מיוואט הם מי מינרלים תכולים-טורקיזיים, אפופים אדים, שיושבים על נביעה גיאותרמית עתיקה, במים יש ריכוז גבוה של מינרלים והטבילה בהם מרגישה לגמרי כמו חוויה מעולם אחר. 

לפני או אחרי הרחצה תוכלו ליהנות מארוחה קלה ומשקאות בבית הקפה Kvika באווירה יפה עם נוף שנראה כאילו נלקח מהירח: שדות לבה מכוסים טחב ואדמה מבעבעת. המרחצאות הללו פחות מוכרים וממוסחרים מספא הלגונה הכחולה ובכך טמון היתרון הגדול שלהם. אנחנו ממליצים במיוחד לבקר במקום בשעות הערב, אז יש תחושה שאתם טובלים בתוך השמיים והעננים, הודות לשילוב של מי התכלת והאדים שמרחפים מעליהם.

לנקודת המפגש לחצו כאן.

  • ארונית בחדרי ההלבשה
  • גישה לאזור הרחצה: אמבט אדים, לגונה וג'קוזי.
  • יגבו דמי ביטול בסך 90% אם ההזמנה תבוטל 24 agu, או פחות לפני האירוע
  • יגבו דמי ביטול בשיעור 50% אם ההזמנה תבוטל 72 שעות או פחות לפני האירוע
  • לא יגבו דמי ביטול אם ההזמנה תבוטל יותר מ-72 שעות לפני האירוע. 

ברוך שובך!