סיור לAskja & Holuhraun

סיור סופר ג’יפים לאתר ההתפרצות הגעשית HOLUHRAUN ו-ASKJA, המכתש המפורסם ביותר באיסלנד.

סיור סופר ג'יפים (8-16 מקומות ישיבה) לאתר ההתפרצות הוולקנית מ-2014  HOLUHRAUN והר הגעש ASKJA, הקלדרה המפורסמת ביותר באיסלנד:

שם תמצאו את אגם Öskjuvatn, ששטחו 11 קמ"ר והוא האגם העמוק ביותר במדינה עם עומק של 217 מ'. בנוסף, תראו את מכתש Víti היפהפה, המכיל אגם גיאותרמי בעומק 60 מטר מלא במים כחולים בהירים ב-22 מעלות צלזיוס. זה כמעט כמו לגונה כחולה סוריאליסטית וטבעית בתוך הר געש. לעתים אף אפשר לרחוץ במים הללו.

מתחילים את סיור היום מאגם מיוואט, צפון איסלנד, מוקדם בבוקר, ויוצאים אל הרמות שבהן השממה, המרחבים הרחבים, הגיאולוגיה ומעיינות המים המתוקים הטבעיים. בסיור תפגשו מקרוב את הגיאולוגיה, ההיסטוריה והביולוגיה של האזור. זה סיור ארוך אבל יהיה לכם זמן לעצור למתוח רגליים וליהנות מהטבע. בסיור ישנן 2 עצירות ארוכות יותר, ב-Holuhraun וכן בקלדרה של Askja. משך הסיור הוא 12 עד 13 שעות בסך הכל.

הטיול הארוך ביותר בסיור הוא מאזור החניה ב-"Vikraborgir" בלוע ה-Askja Caldera למכתש "Víti". זהו טיול של 2.5 ק"מ שאורך 35 עד 45 דקות. רמת הקושי של הטיול קלה עד בינונית בהתאם לרמות השלג ותנאי מזג האוויר. האזור נמצא במרכז הגבוה של איסלנד, שם השלג יכול להישאר אפילו בקיץ.

מזג האוויר בהר יכול להשתנות מהר מאוד וחשוב להצטייד בנעליים טובות ובבגדים חמים ורצוי אטומים למים. הביאו אתכם אוכל ושתייה מכיוון שאין מסעדה באזור זה של הרמה.

הסיור יוצא מאיזור Myvatn.

  • דמי כניסה
  • נסיעה מ-Askja וממנה.
  • סיור מודרך.

דמי ביטול בסך 100% יחוייבו במידה וההזמנה תבוטל יום אחד או פחות לפני האירוע.

ברוך שובך!