מוזיאונים

המוזיאונים המומלצים באיסלנד

מוזיאונים ברייקיאוויק והסביבה

הדרך להיכרות אמיתית עם איסלנד עוברת גם במוזיאונים באי, שמרכזים את התופעות הוולקניות הייחודיות לאיסלנד, את ההיסטוריה המרתקת של המקום ואת התרבות והאמנות שנולדה כאן. בטיול ברייקיאוויק תוכלו לבקר במוזיאון אורות הצפון, במוזיאון הלאומי של איסלנד, ובתצוגות שממחישות את החיים האיסלנדיים מהים ועד היבשה.    

מוזיאונים ברחבי האי

בין הטיולים וההליכות בטבע הפראי של איסלנד, תוכלו לעצור במספר מוזיאונים מרתקים: תצוגת הלבה בויק – בה תוכלו לחזות בלבה אמיתית וללמוד על הרי הגעש שמקיפים אתכם. מוזיאון ה-skyr שמוקדש כולו ליוגורט הלאומי האיסלנדי יקח אתכם למסע עד למקורותיו. מוזיאון ההתיישבות האיסלנדית יכיר לכם את הסאגות האיסלנדיות ואת סיפורה של איסלנד, שעלתה מהאוקיינוס האטלנטי על ידי סדרה של התפרצויות געשיות מסיביות לפני כ-15 מיליון שנה.
מופע הלב בויק

מוזיאונים באיסלנד

הפנינה ברייקיאוויק - Perlan
פעילויות
נמרוד רון

Perlan – הפנינה

Perlan – Wonders of Iceland, מציע חוויה בלתי נשכחת על פלאי הטבע הנדירים של איסלנד. תוכלו לראות, לשמוע ולהרגיש את העוצמה של האי ולבקר במערת הקרח שבמקום.

לקריאה »
פעילויות
נמרוד רון

מוזיאון ה-Skyr

סקיר הוא מוצר חלב איסלנדי, הוא סמיך כמו יוגורט מסונן, אבל טעמו מתון יותר. התערוכה בוחנת את כל החושים של המבקרים – ראייה, שמיעה, מישוש, ארומה וטעם (טעים!) – בעיצוב מקורי.

לקריאה »
מוזיאון התיישבות בבורגרנס, איסלנד
פעילויות
נמרוד רון

מוזיאון התיישבות וסאגת אגיל

תערוכה משעשעת ומלמדת, הדרכה קולית, המספרת את סיפורם של המתיישבים הראשונים באיסלנד, ואת סיפור הסאגה החשובה ביותר של איסלנד – סאגת אגיל.

לקריאה »

ברוך שובך!