שייט בסירת זודיאק בלגונת הקרחונים – Jökullsárlón

הצטרפו לשייט המדהים הזה בסירת זודיאק באחד המקומות הכי מעוררי השראה בעולם, לגונת קרחון יוקולסארלון.

הצטרפו לשייט המדהים הזה באחד המקומות הכי מעוררי השראה בעולם, לגונת קרחון יוקולסארלון. שייט בין קרחוני ענק ומרהיבים הממלאים את הלגונה כשהם נעים באיטיות אל האוקיינוס. זהו הסיור המושלם למי שרוצה להתקרב לתצורות הקרח היפות הללו ולנצל הזדמנות של פעם בחיים.
כדי להתחיל את הסיור הזה, תיפגשו בבית הקפה ב-Jökulsárlón חצי שעה לפני יציאתכם, מכאן תמשיכו ותעלו על סירת הזודיאק

תוכלו לבלות ארבעים דקות בחקר הלגונה אז הקפידו לשמור את המצלמה בהישג יד. על הסיפון יהיה מדריך דובר אנגלית שיספר לכם הכל על היווצרותו, ההיסטוריה והעתיד של האזור. אפילו תהיה לכם הזדמנות לטעום את הקרח; בהתחשב בעובדה שהוא בן כאלף שנים, זוהי החוויה הייחודית למדי.

כשאתם משייטים בלגונה, שימו לב לכלבי ים. רבים מהיצורים המקסימים האלה קוראים ל-Jökulsárlón בית, ולעתים קרובות ניתן לראות אותם משחקים במים או מתחממים על ההרים. כיצורים סקרנים, לכלבי הים של הלגונה אין בעיה עם בני אדם, מה שעוזר להקל על צילום כמה תמונות נהדרות.

לגונת הקרחון נחשבת בעיני רבים למראה היפה ביותר באיסלנד, ובסירת זודיאק תוכלו לשוט במהירות לאורך הלגונה כולה עם זאת, לאחר סיום הסיור, אל תשכחו לטייל לחוף היהלומים כדי לראות היכן שוטפים ההרים לאחר ההגעה לים. אפשר להקדיש יום שלם לחקור את האזור הזה, אבל הסיור בסירה בטוח יהיה גולת הכותרת.

  • שייט של 35-40 דקות
  • חליפת הצלה
  • חליפת ציפה
  • במידה של ביטול של פחות מ24 שעות לפני תחילת הסיור, ייגבו דמי ביטול בסך 50%.

ברוך שובך!