החוויה האיסלנדית בתקשורת

מפעם לפעם יוצא לנו להתראיין לערוצי התקשורת השונים, ללוות ולהכין כתבות בנושאי הרי געש, קרחונים, תרבות וכלכלה באיסלנד.

חדשות 12 - המסע שלנו באיסלנד עם דני קושמרו

בחודש מאי 2021 ליווינו את דני קושמרו וצוות חדשות ערוץ 12 בסיקור ההתפרצות של הר הגעש באיסלנד. תכננו את מסלול הטיול והסיקור עבור חברת החדשות, טיפסנו יחד להר הגעש, הלכנו בקרע בין היבשות, טיפסנו על קרחונים וביקרנו במקומות המיוחדים של איסלנד.

חברת החדשות בחרה בנו ללוות אותם בגלל ההיכרות המצוינת שלנו עם השטח האיסלנדי ועם המקומיים. חיברנו אותם למומחים הוולקונולגיים באיסלנד, לדוקטור לקרחונולוגיה שליווה אותם במסע על הקרחון ועשינו את מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב: לתפור מסלול אישי, מותאם למידותיהם, כך שיוכלו לסקר את האי המופלא שאנחנו מתגוררים בו ולהנות מהדרך.

לצפייה בכתבות:

המהדורה הצעירה

שמחתי להתראיין ולהזמין אתכם לצפות באורות הצפון באיסלנד, בחודש פברואר 2022 חזינו בזוהר הקוטב בשיא תפארתו מדי מספר ימים, שמחנו לחלוק את המחזה הנהדר עם צופי המהדורה הצעירה. 

גלובס - עסק אחד ביום​

"איסלנד היא מדינה שיותר מסובך לטייל בה. אם היינו גרים בברלין, לא היינו פותחים עסק כזה", אומרת מעיין "יש לנו קבוצת וואטסאפ שבה אנחנו מעדכנים מהם נהלי הקורונה, מתי אפשר לראות את אורות הצפון, מתי יש הופעות או היכן יש חסימות כבישים בגלל סופות.

באיסלנד יש הרי געש ויש קרחונים והמרחבים הם עצומים, חשוב לדעת מתי נכון לבקר ואיך לתכנן את המסלול למשל שלא לנסוע 400 ק"מ במקום שאין בו תחנת דלק".

לכתבה המלאה

אולי יעניין אותך:

המרכז ההררי
צוות TourIceland

כבישי F

כבישי F מתאימים לנהיגה עם ג׳יפ 4 על 4 בלבד ולא עם מכוניות פרטיות רגילות.

קרא עוד »
בלוג
צוות TourIceland

טיול קרוואנים באיסלנד

קרוואנים למטיילים העצמאיים באיסלנד: לטיול קרוואנים באיסלנד יש יתרונות רבים, תוכלו לקרוא כאן את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להתחיל לתכנן את הטיול באיסלנד כשהבית שלכם על הגב.

קרא עוד »

ברוך שובך!