החוויה האיסלנדית בתקשורת

מפעם לפעם יוצא לנו להתראיין לערוצי התקשורת השונים, ללוות ולהכין כתבות בנושאי הרי געש, קרחונים, תרבות וכלכלה באיסלנד.
הר געש באיסלנד, דני קושמרו

חדשות 12 - המסע שלנו באיסלנד עם דני קושמרו

בחודש מאי 2021 ליווינו את דני קושמרו וצוות חדשות ערוץ 12 בסיקור ההתפרצות של הר הגעש באיסלנד. תכננו את מסלול הטיול והסיקור עבור חברת החדשות, טיפסנו יחד להר הגעש, הלכנו בקרע בין היבשות, טיפסנו על קרחונים וביקרנו במקומות המיוחדים של איסלנד.

חברת החדשות בחרה בנו ללוות אותם בגלל ההיכרות המצוינת שלנו עם השטח האיסלנדי ועם המקומיים. חיברנו אותם למומחים הוולקונולגיים באיסלנד, לדוקטור לקרחונולוגיה שליווה אותם במסע על הקרחון ועשינו את מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב: לתפור מסלול אישי, מותאם למידותיהם, כך שיוכלו לסקר את האי המופלא שאנחנו מתגוררים בו ולהנות מהדרך.

לצפייה בכתבה

המהדורה הצעירה

שמחתי להתראיין ולהזמין אתכם לצפות באורות הצפון באיסלנד, בחודש פברואר 2022 חזינו בזוהר הקוטב בשיא תפארתו מדי מספר ימים, שמחנו לחלוק את המחזה הנהדר עם צופי המהדורה הצעירה. 

גלובס - עסק אחד ביום​

"איסלנד היא מדינה שיותר מסובך לטייל בה. אם היינו גרים בברלין, לא היינו פותחים עסק כזה", אומרת מעיין "יש לנו קבוצת וואטסאפ שבה אנחנו מעדכנים מהם נהלי הקורונה, מתי אפשר לראות את אורות הצפון, מתי יש הופעות או היכן יש חסימות כבישים בגלל סופות.

באיסלנד יש הרי געש ויש קרחונים והמרחבים הם עצומים, חשוב לדעת מתי נכון לבקר ואיך לתכנן את המסלול למשל שלא לנסוע 400 ק"מ במקום שאין בו תחנת דלק".

לכתבה המלאה

אולי יעניין אותך:

מוזיאון ההתיישבות ברייקיאוויק
רייקיאוויק
נמרוד רון

המוזיאונים הטובים ביותר ברייקאוויק

ללא ספק, מוקד המשיכה העיקרי לאיסלנד הוא הטבע העוצמתי והמדהים שלה. עם זאת, כל מי שמבקר בה, מבין מהר מאוד כי יש הרבה מעבר לכך באי המיוחד. בין היסטוריה מרתקת, תרבות מיוחדת וסיפורים מעניינים, אם רק תחפשו, תמצאו בקלות רבה שלל מקומות אשר יוסיפו עומק רב לטיול שלכם במדינה הנפלאה. ללא ספק, אחת הדרכים הטובות ביותר לכך, היא לבקר במוזיאונים הנהדרים במדינה, ובפרט בעיר רייקאוויק. בכתבה זו, ניתן לכם את כל המידע הרלבנטי על המוזיאונים המומלצים ביותר בעיר.

קרא עוד »
קניון Alkugil - איסנלד
צפון איסלנד
נמרוד רון

קניון Alkugil

קניון Álkugil, שנוצר על ידי נהר Álftarskálará, הינו מסלול הליכה נהדר מחוץ למסלול התיירים השחוק, באיזור צפון איסלנד, אשר מזמן למבקרים בו נופים נפלאים וחוויה מיוחדת. כאן, ניתן לכם את כל המידע הרלבנטי על הביקור בקניון.

קרא עוד »
מפל האלים
צפון איסלנד
נמרוד רון

מפל גודפוס – Godafoss – מפל האלים

איסלנד היא ללא ספק אחד היעדים הטובים בעולם עבור חובבי מפלים. הנהרות הרחבים, הקניונים הדרמטיים, השלגים והקרחונים שלה מייצרים את התנאים האידאליים עבור כמויות גדולות של מפלים מרשימים במיוחד, שפזורים בשלל מקומות שונים במדינה. כאן, נספר לכם על אחד המפלים המרשימים ביותר בכל איסלנד, שמהווה נקודה היסטורית מרתקת

קרא עוד »

ברוך שובך!