מרחצאות Hvammsvik

תרחצו בשמונה מעיינות חמים טבעיים בגדלים שונים ובטמפרטורות שונות מוקפים באוקיינוס, הרים וחיות בר במרחק של 45 דקות בלבד מרייקיאוויק.

מה שמייחד את המעיינות החמים של Hvammsvik הוא שהם חלק מאחוזה פרטית בשטח של 1200 דונם שבתחומה תוכלו לחקור ולחוות את הסביבה של פיורד Hvalfjordur הרחק מחיי העיר אך במרחק 45 דקות נסיעה יפיפיה מרייקיאוויק. תמצאו את עצמכם שקועים במעיינות חמים חמים ממש על שפת האוקיינוס. למעשה חלק מהמעיינות החמים יתמלאו למעשה כשהם שקועים בגאות ומעניקים לכם חוויה משתנה ללא הרף.

תוכלו לרחוץ בשמונה מעיינות חמים טבעיים בטמפרטורות משתנות, מערת אדים ואזורי מנוחה חיצוניים. המתקנים חדשים לגמרי אך בהשראת ההיסטוריה של Hvammsvik שתחילתה במאה ה-12. אפילו תוכלו לנסות את חדרי ההחלפה החיצוניים בהם תתקלח תחת השמיים הפתוחים.

במעיינות החמים של Hvammsvík אתם שקועים במיזוג מושלם של מים גיאותרמיים, הזורמים מנביעה מקומית, 1400 מטר מתחת לאדמה, עם מי ים היישר מהאוקיינוס ​​האטלנטי. הזרם הקבוע של תערובת מים ייחודית זו, בין בריכות, על פני הקצוות שלהן ובחזרה לאוקיינוס, מבטיח איכות וניקיון מים מיטביים.

לאחר טבילה במעיינות החמים, אנו ממליצים לכם לנסות כמה מנות טעימות וקלות בהשראת הסביבה בביסטרו. מרק פירות הים הוא הטוב שטעמנו באיסלנד!

המטרה של המעיינות החמים של Hvammsvik היא להעניק לאורחים חווית טבע איסלנדית אותנטית. האזור עשיר בחיות בר מקומיות, עם למעלה מ-30 סוגים שונים של ציפורים המתגוררות בסביבה. כבשים מסתובבות בקיץ ואם יתמזל מזלכם אולי תזהו שועל ארקטי. 

אם תגיעו ל-Hvammsvík בחשיכה ייתכן ותוכלו לתפוס גם את הזוהר הצפוני המרהיב.

Hvammsvík היא נקודת ציון היסטורית שהתגלתה לראשונה על ידי הוויקינגים לפני 1000 שנה כפי שתועד ב-Landnáma, ספר המתיישבים האיסלנדי מהמאה ה-11. לא פלא שהם בחרו ב-Hvammsvík לאור הנוף המדהים שלה, הנמל הטבעי, החום הגיאותרמי וחיות הבר.

לנקודת המפגש לחצו כאן.

  • כניסה ללגונה הסודית ורחצה במתחם.
  • במידה ותרצו נעלי לרחצה באוקיינוס, העלות היא נוספת.

אין אפשרות ביטול.

ברוך שובך!